Jesteśmy na GMB plenderu
Dom ekologiczny Bee House Piętrowy dom ekologiczny BEE HOUSE ZX73

Piętrowy dom ekologiczny BEE HOUSE ZX73

Prosty dom z płaskim dachem do 100m2, garażem 2-stanowiskowym i 3 sypialniami.

Cena już od: 268 000 zł
Powierzchnia użytkowa: 99 + 43 m²
Powierzchnia garażu: 43,3 m²
Powierzchnia zabudowy: 118,3 m²
Kubatura: 383,8 m³
Pełna specyfikacja»

* Cena domu dla wersji standard nie obejmuje wykonania tarasów oraz poręczy zewnętrznych.

Dom energooszczędny BEE HOUSE ZX73 to kompaktowy budynek jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym, o powierzchni użytkowej do 100m2. Prosta konstrukcja i zwarta bryła sprawiają, że obiekt jest szybki i prosty w budowie.

BEE HOUSE ZX73 to nowy dom ekologiczny, który spełnia wymogi współczesnego budownictwa pasywnego. Posiada zadaszone wejście oraz płaski dach, nawiązujący swoim wyglądem do znanych mazowieckich kostek. To, co przykuwa uwagę, to nowoczesna białoszara kolorystyka z dodatkiem drewnianych elementów ozdobnych oraz taras zasłonięty przemyślaną konstrukcją, stanowiącą gotowe do zamówienia zadaszenie systemowe.

Prezentowany dom energooszczędny wyróżnia się bardzo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Obiekt składa się z dwustanowiskowego garażu, a ze względu na nieskomplikowany dach i dobrą lokalizację poszczególnych pokoi, jest ekonomiczny w użytkowaniu. Na parterze znajduje się duże pomieszczenie gospodarcze, salon z aneksem kuchennym oraz łazienka, natomiast na piętrze umieszczono trzy niewielkie sypialnie (jedna z nich posiada prywatną łazienkę oraz garderobę), a także wyjście na duży taras nad garażem, stanowiący idealne miejsce do relaksowania się po całodziennym dniu pracy.

BEE HOUSE ZX73 to obiekt, który idealne wpisuje się we współczesne budownictwo pasywne, stanowiący harmonijne połączenie klasycznej formy i nowoczesnych detali.

powrót

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
arrow-white-form

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
Andrzej Dytewski

603 066 112

technology