Jesteśmy na GMB plenderu
Dom ekologiczny Bee House Piętrowy dom ekologiczny BEE HOUSE ZX41

Piętrowy dom ekologiczny BEE HOUSE ZX41

Piętrowy dom w nowoczesnym stylu z płaskim dachem i dużym tarasem nad garażem.

Cena już od: 265 000 zł
Powierzchnia użytkowa: 96 + 45 m2
Powierzchnia garażu: 44,9 m²
Powierzchnia zabudowy: 116,0 m²
Kubatura: 370 m³
Pełna specyfikacja»

* Cena domu dla wersji standard nie obejmuje wykonania tarasów oraz poręczy zewnętrznych.

BEE HOUSE ZX41 stanowi projekt domu ekologicznego do 100m2, który wyróżnia się wyjątkową funkcjonalnością i starannie przemyślanym rozkładem pomieszczeń. Jego oryginalna bryła, nowoczesna w formie i detalu, z całą pewnością przypadnie do gustu przede wszystkim miłośnikom modernistycznego stylu. Atutem projektu jest dwustanowiskowy garaż, posiadający bezpośrednie przejście do sieni.

Strefę dzienną na parterze stanowi przestronny salon z wyjściem na zadaszony taras oraz kuchnia, która została oddzielna od pokoju dziennego ścianką (w razie potrzeby można ją zlikwidować, uzyskując w ten sposób jednoprzestrzenne pomieszczenie). W dolnej części budynku przewidziano także miejsce na spiżarnię, pomieszczenie gospodarcze oraz toaletę. Z kolei na strefę nocną składają się trzy komfortowe sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka.

BEE HOUSE ZX41 to znakomita propozycja dla osób szukających oryginalnego i nowoczesnego projektu, który można zrealizować jako dom energooszczędny przy użyciu materiałów posiadających niski współczynnik u.

powrót

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
arrow-white-form

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
Andrzej Dytewski

603 066 112

technology