Jesteśmy na GMB plenderu
Dom ekologiczny Bee House Nowoczesny dom pasywny BEE HOUSE ZX105

Nowoczesny dom pasywny BEE HOUSE ZX105

Kompaktowy dom w nowoczesnym stylu z dwiema sypialniami i dużą kuchnią.

Cena już od: 161 600 zł
Powierzchnia użytkowa: 86 m²
Powierzchnia garażu:
Powierzchnia zabudowy: 107,2 m²
Kubatura: 231,55 m³
Pełna specyfikacja»

* Cena domu dla wersji standard nie obejmuje wykonania tarasów oraz poręczy zewnętrznych.

BEE HOUSE ZX105 to kompaktowy dom ekologiczny do 100m2, który został optymalnie dostosowany do potrzeb dwu-trzyosobowej rodziny. Budynek jest nie tylko funkcjonalny, ale i ekonomiczny w użytkowaniu, ze względu na zwartą bryłę, nieskomplikowany dach i dogodne usytuowanie poszczególnych pomieszczeń.

Prezentowany obiekt posiada wyraźnie zaznaczony podział na dwie strefy użytkowe. Pierwsza z nich obejmuje część reprezentacyjną, na którą składa się przestronny salon z dobrze doświetloną kuchnią oraz jadalnią. Natomiast druga to strefa nocna, w skład której wchodzą dwa pokoje sypialniane oraz wygodna łazienka z oknem. Dodatkowo, w projekcie domu BEE HOUSE ZX105 przewidziano centralnie zlokalizowany kominek oraz praktyczne miejsca na schowki oraz pojemne szafy (w holu oraz sieni).

Projekt BEE HOUSE ZX105 z całą pewnością spodoba się wszystkim, których interesuje niewielki, energooszczędny dom parterowy. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, jest w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby użytkowników. Ciekawa forma zadaszenia tarasów oraz drewniane elementy wykończenia elewacji stanowią nowoczesną, harmonijną całość.

powrót

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
arrow-white-form

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
Andrzej Dytewski

603 066 112

technology