plenderu
Dom ekologiczny Bee House Energooszczędny dom parterowy BEE HOUSE ZX100

Energooszczędny dom parterowy BEE HOUSE ZX100

Nowoczesny dom parterowy z garażem od frontu w stylu modernistycznym.

Cena już od: 312 300 zł
Powierzchnia użytkowa: 121 + 37 m²
Powierzchnia garażu: 36,6 m²
Powierzchnia zabudowy: 200,8 m²
Kubatura: 444,6 m³
Pełna specyfikacja»

* Cena domu dla wersji standard nie obejmuje wykonania tarasów oraz poręczy zewnętrznych.

Dom energooszczędny BEE HOUSE ZX100 to nowoczesny budynek parterowy z dwustanowiskowym garażem, który wyróżnia prosta, zwarta forma oraz modernistyczna stylistyka. Ciekawe połączenie materiałów na elewacji dodaje całości niepowtarzalnego wyglądu.

Część dzienna prezentowanego domu to przestronny, dobrze doświetlony salon, kuchnia oraz jadalnia, w której można ustawić pokaźnych rozmiarów stół. Z salonu prowadzi wyjście na zadaszony taras. Kuchnia, zaplanowana z nowoczesną wyspą, w razie indywidualnych potrzeb, może zostać wydzielona ścianką działową. Pozostałą część budynku stanowi strefa nocna, na którą składają się trzy komfortowe pomieszczenia sypialniane, toaleta z prysznicem oraz duża łazienka z oknem, w której znajdzie się miejsce na wannę. Największa metrażowo sypialnia posiada własną garderobę.

BEE HOUSE ZX100 to projekt, który można zrealizować jako dom energooszczędny, w oparciu o zasady, jakie zakłada współczesne budownictwo pasywne. Oryginalne elewacje oraz ciekawe dodatki w subtelny sposób podkreślają modernistyczny charakter domu.

powrót

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Iwona

Dział Handlowy

+48 534 967 225

Piotr

Dział Techniczny

+48 667 744 129

Natalia

Dyrektor projektu BEE House

+48 664 982 648