Jesteśmy na GMB plenderu
Dom ekologiczny Bee House Ekologiczny dom z poddaszem użytkowym BEE HOUSE Z92

Ekologiczny dom z poddaszem użytkowym BEE HOUSE Z92

Wygodny dom z dużą kotłownią na paliwo stałe, pralnią oraz pokojem na parterze.

Cena już od: 278 400 zł
Powierzchnia użytkowa: 129 m²
Powierzchnia garażu:
Powierzchnia zabudowy: 96,1 m²
Kubatura: 359,7 m³
Pełna specyfikacja»

* Cena domu dla wersji standard nie obejmuje wykonania tarasów oraz poręczy zewnętrznych.

Ekologiczny dom z poddaszem użytkowym BEE HOUSE Z92 to zgrabny i nowoczesny budynek o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, który został przewidziany dla czteropięcioosobowej rodziny. Zwarta bryła oraz prosta konstrukcja z dachem dwuspadowym sprawia, że jest to inwestycja szybka w budowie i ekonomiczna w eksploatacji.

Projekt przewiduje dwie strefy, które zostały wyraźnie zaznaczone. Pierwsza z nich znajduje się parterze, a w jej skład wchodzi przestronny salon, otwarta kuchnia, jadalnia w wykuszu, ogólnodostępna łazienka oraz podręczne pomieszczenie zaplanowane jako spiżarnia. Z kolei na poddaszu użytkowym zaprojektowano małą pralnię oraz trzy komfortowe sypialnie, w tym jedną posiadającą wyjście na niewielki balon nad wykuszem. W projekcie dodatkowo przewidziano miejsce na dużą kotłownię na paliwo stałe.

BEE HOUSE Z92 to obiekt, który śmiało można zrealizować jako nowoczesny dom energooszczędny, kierując się zasadami, jakie przewiduje budownictwo pasywne. Prosta bryła i ciekawe połączenie materiałów nadaje całości niepowtarzalnego wyglądu.

powrót

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
arrow-white-form

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
Andrzej Dytewski

603 066 112

technology