Jesteśmy na GMB plenderu
Dom ekologiczny Bee House Dom energooszczędny BEE HOUSE ZX8

Dom energooszczędny BEE HOUSE ZX8

Piętrowy dom w stylu współczesnej willi, z garażem oraz salonem od frontu.

Cena już od: 309 800 zł
Powierzchnia użytkowa: 144 + 20 m²
Powierzchnia garażu: 19,7 m²
Powierzchnia zabudowy: 125,6 m²
Kubatura: 446,4 m³
Pełna specyfikacja»

* Cena domu dla wersji standard nie obejmuje wykonania tarasów oraz poręczy zewnętrznych.

Dom energooszczędny BEE HOUSE ZX8 to optymalnie przemyślany projekt piętrowego obiektu, przykuwającego uwagę oryginalną bryłą z eleganckimi dodatkami na elewacjach. Budynek posiada jednostanowiskowe miejsce garażowe z atrakcyjną wizualnie formą zadaszenia tuż nad wjazdem.

Ten nowoczesny dom ekologiczny kryje w swoim wnętrzu komfortową przestrzeń do życia dla kilkuosobowej rodziny, na którą składają się parter i piętro. Z osłoniętego wejścia można szybko przedostać się do sieni, obok której zaplanowano pomieszczenie gospodarcze z przejściem do garażu. W tej części domu znajduje się przestronny salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią oraz niewielka toaleta. Zarówno z pokoju dziennego, jak i z jadalni można wyjść na zadaszony taras.

Na piętrze została natomiast zorganizowana komfortowa część nocna. Składają się na nią cztery wygodne pomieszczenia sypialniane, a także łazienka z pralnią.

Dom energooszczędny BEE HOUSE ZX8 to idealny projekt dla osób ceniących sobie połączenie tradycyjnej formy z nowoczesnym stylem architektonicznym. Drewniane elementy i jasna elewacja sprawiają, że budynek znakomicie wkomponuje się zarówno w miejską, jak i wiejską przestrzeń.

powrót

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
arrow-white-form

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
Andrzej Dytewski

603 066 112

technology