Jesteśmy na GMB plenderu
Dom ekologiczny Bee House Dom ekologiczny BEE HOUSE ZX63 A

Dom ekologiczny BEE HOUSE ZX63 A

Piętrowy, nowoczesny dom z płaskim dachem i z garażem jednostanowiskowym.

Cena już od: 246 256 zł
Powierzchnia użytkowa: 104 + 27 m²
Powierzchnia garażu: 26,8 m²
Powierzchnia zabudowy: 246 256,
Kubatura:
Pełna specyfikacja»

* Cena domu dla wersji standard nie obejmuje wykonania tarasów oraz poręczy zewnętrznych.

BEE HOUSE ZX63 A to nowoczesny dom ekologiczny z jednostanowiskowym garażem w bryle oraz sporym pomieszczeniem gospodarczym. Prosta, współczesna bryła obiektu pozwala na szybką i ekonomiczną budowę. Wzbogacenie elewacji drewnianymi elementami dodaje całości dodatkowego uroku.

Na parterze znajduje się strefa dzienna, na którą składa się przestronny, dobrze doświetlony salon z kuchnią i jadalnią, a także dodatkowy pokój z oknem wychodzącym na ogród. W samym sercu domu został umieszczony kominek – dzięki takiemu rozplanowaniu można podziwiać jego uroki zarówno z pomieszczenia jadalnianego, jak również siedząc wygodnie na kanapie w salonie. Na parterze znajduje się ponadto łazienka z prysznicem.

Piętro prezentowanego domu ekologicznego kryje w sobie dwa pokoje z dobrze doświetlonymi miejscami oraz jedną sypialnię z wyjściem na taras zlokalizowanym nad stanowiskiem garażowym. Nie zabrakło tu także całkiem sporej łazienki z dwoma pełnowymiarowymi oknami, w której śmiało można ustawić wannę.

Projekt BEE HOUSE ZX63 to idealna propozycja dla cztero i pięcioosobowych rodzin, które marzą o posiadaniu domu wybudowanego zgodnie z założeniami, jakie przewiduje współczesne budownictwo pasywne.

powrót

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
arrow-white-form

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
Andrzej Dytewski

603 066 112

technology