Jesteśmy na GMB plenderu
Dom ekologiczny Bee House Dom ekologiczny BEE HOUSE ZX35

Dom ekologiczny BEE HOUSE ZX35

Nowoczesny dom z płaskim dachem, funkcjonalne wnętrze z dużym, jasnym salonem.

Cena już od: 213 950 zł
Powierzchnia użytkowa: 113 m2
Powierzchnia garażu:
Powierzchnia zabudowy: 139,6 m²
Kubatura: 300 m³
Pełna specyfikacja»

* Cena domu dla wersji standard nie obejmuje wykonania tarasów oraz poręczy zewnętrznych.

ZX35 to nowoczesny, parterowy dom energooszczędny z płaskim dachem, który wyróżnia się prostą, zwartą bryłą oraz dużymi przeszkleniami w salonie, zapewniającymi naturalne doświetlenie. Elegancka elewacja w białym kolorze w połączeniu z drewnianą okładziną sprawia, że całość wygląda niezwykle stylowo i modernistycznie.

Prezentowany dom ekologiczny został zaprojektowany tak, by zagwarantować komfortową przestrzeń do życia cztero lub pięcioosobowej rodzinie. Główną częścią budynku jest duży salon z narożnie umieszczonym kominkiem. Zastosowanie przeszkleń sprawia, że ta część domu jest bardzo jasna. Poza jadalnią, komfortową kuchnią oraz spiżarnią na przetwory, zadbano o wkomponowanie w odpowiednim miejscu drzwi balkonowych prowadzących na przestronny taras.

W pozostałej części domu znalazły się trzy wygodne pomieszczenia sypialniane, które w razie potrzeby można oddzielić od strefy dziennej poprzez zastosowanie składanych drzwi. Największa sypialnia posiada prywatną łazienkę z prysznicem.

BEE HOUSE ZX35 to projekt nowoczesnego, parterowego obiektu z płaskim dachem, który może zostać przystosowany jako ekologiczny dom niskoenergetyczny, zgodnie z zasadami jakie przewiduje współczesne budownictwo pasywne.

powrót

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
arrow-white-form

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
Andrzej Dytewski

603 066 112

technology