Jesteśmy na GMB plenderu
Dom ekologiczny Bee House Dom ekologiczny BEE HOUSE ZX102

Dom ekologiczny BEE HOUSE ZX102

Nowoczesny ekologiczny dom parterowy z garażem dwustanowiskowym.

Cena już od: 315 850 zł
Powierzchnia użytkowa: 112 + 53 m²
Powierzchnia garażu: 53,0 m²
Powierzchnia zabudowy: 203,7 m²
Kubatura: 453,4 m³
Pełna specyfikacja»

* Cena domu dla wersji standard nie obejmuje wykonania tarasów oraz poręczy zewnętrznych.

BEE HOUSE ZX102 to parterowy dom ekologiczny pochodzący z kolekcji Parto, który został zaprojektowany w modernistycznej stylistyce. Obiekt przykuwa uwagę prostą, kubiczną formą, która została przełamana podcieniem od strony wejścia oraz salonu, stanowiącym idealne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Prezentowany dom energooszczędny posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń, które zostały zaplanowane tak, by zapewniać komfortową przestrzeń do życia dla kilkuosobowej rodziny. Poza obszernym pomieszczeniem gospodarczym, budynek ma podręczny schowek, który doskonale spełni swoją funkcję jako miejsce na narzędzia czy meble do ogrodu.

To, co wyróżnia ekologiczny dom BEE HOUSE ZX102 to przestronna strefa dzienna, na którą składa się salon z dużym aneksem kuchennym, spiżarnia oraz wyjście na zadaszony taras. W przeciwległej części obiektu umiejscowiono natomiast komfortową część nocną z trzema pokojami i dwoma łazienkami. Dodatkowo, projekt przewiduje nieduże pomieszczenie z oknem, które w zależności od indywidualnych potrzeb, można zaaranżować na pralnię bądź garderobę.

powrót

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
arrow-white-form

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
Andrzej Dytewski

603 066 112

technology