Jesteśmy na GMB plenderu
Domy Panelowe

DOMY PANELOWE

Najprostszą formą domu panelowego są kontenery. Technologia Bee House pozwala na tworzenie kontenerów, które mogą być wykorzystywane jako: pomieszczenia mieszkalne, biurowe, socjalne, sanitarne, handlowe, magazynowe oraz techniczne. W naszej ofercie znajdują się standardowe domy panelowe (kontenery). Realizujemy również inwestycje na podstawie indywidualnych projektów. Istnieje możliwość łączenia kontenerów w jedną powierzchnię użytkową.

kontenerm

CO TO JEST DOM PANELOWY?

Domy panelowe (kontenery) to odmiana domów prefabrykowanych. Wykonane są z drewna konstrukcyjnego, czterostronnie struganego, wysuszonego oraz klejonego. Ich elewacja zrobiona jest z płyty CETRIS (płyta cementowo-drzazgowa) pomalowanej na wybrany kolor (istnieje możliwość wykonania na elewacji wstawek z drewna). Jednospadowy dach domów panelowych przykryty jest blachą typu trapez w kolorze dopasowanym do elewacji. Ich podłoga oraz ściany ocieplone są z płytami PIR o grubości 120 mm, a sufit – 1800 mm (spełnia normy domu pasywnego).

Wykończenie wnętrza: płyta kartonowo gipsowa, ścianki oddzielające pokoje, łazienka z płyty dźwiękochłonnej oraz podłoga z płyty cementowej.

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W DOM PANELOWY?

Odporność na warunki atmosferyczne

Korzystając z domu wykonanego z paneli CETRIS, nie trzeba obawiać się szalejącej za oknem wichury czy silnego słońca. Domy zbudowane z paneli spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Są odporne na wilgoć, na działanie wysokich temperatur (do 250 stopni) oraz są wyposażone w odpowiednią ochronę przeciwwiatrową.

Izolacja cieplna

Płyty cementowo-drzazgowe mają grubość kilkunastu centymetrów, a przy tym niski wskaźnik oporu cieplnego. To sprawia, że domy wykonane w tej technologii zachowują doskonałe właściwości izolacyjne przez cały rok.

Energooszczędność

Wysoki wskaźnik izolacji w domach panelowych przekłada się na duży stopnień energooszczędności. Utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu nie sprawia problemów, gdyż panele skutecznie opierają się działaniu ciepła czy mrozu. Zimą oznacza to mniejsze zużycie ciepła, zaś latem – lepszy poziom wentylacji.

Bee House Technology

To technologia przyszłości dostępna teraz!
  • B Błyskawicznie wybudowany
  • E Ekologiczny oraz zdrowy
  • E Energooszczędny lub pasywny
Więcej o technologii  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

 

arrow-white-form

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

 

Andrzej Dytewski

603 066 112

technology