Jesteśmy na GMB plenderu
Dom Pokazowy

Dom Pokazowy

Tani dom pod klucz lub w stanie deweloperskim

Elastyczność oraz umiejętności dostosowania się do potrzeb klienta – to jedna z głównych zasad, jakimi kierujemy się w naszej firmie. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu domy w uzgodnionym stanie deweloperskim, ale również takie, do których będziecie mogli od ręki się przeprowadzić. Jeżeli szukacie zatem taniego domu pod klucz – znaleźliście się w odpowiednim miejscu. Jedną z opcji, które możemy Państwu zaoferować są również domy panelowe. Dzięki nim tempo, w jakim zamieszkacie we własnych czterech ścianach będzie naprawdę błyskawiczne.
Niezależnie od tego, na jaki wariant się Państwo zdecydują – możecie być pewni, że wybrany przez Was dom będzie zarówno ekologiczny, jak i dopasowany do Waszych możliwości finansowych.

Zapraszamy do eko domu Bee House

Aby pomóc Państwu w wyborze optymalnych rozwiązań i podjęciu decyzji zapraszamy do wybudowanego przez naszą firmę domu pokazowego w Pułtusku (woj. mazowieckie, niespełna 70 km od centrum Warszawy, przy drodze krajowej nr 61 z Warszawy prowadzącej do Augustowa). W każdej chwili mogą umówić się Państwo na wizytę, podczas której będziecie mogli dokładnie obejrzeć nasz dom i zadać wszystkie nurtujące Was pytania. Co w przypadku Bee House oznacza „dom gotowy pod klucz”? Dlaczego jest to dom ekologiczny? Co wyróżnia naszą technologię? Zapraszamy do kontaktu i do odwiedzin – poznacie wszystkie odpowiedzi.

dom

Bee House Technology

To technologia przyszłości dostępna teraz!
  • B Błyskawicznie wybudowany
  • E Ekologiczny oraz zdrowy
  • E Energooszczędny lub pasywny
Więcej o technologii  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
arrow-white-form

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
Andrzej Dytewski

603 066 112

technology