Jesteśmy na GMB plenderu

Na czym polega idea domów ,,samowystarczalnych”?

Domy samowystarczalnych oznaczają niezależność od zewnętrznych dostaw gazu i energii elektrycznej. Jest to możliwe, dzięki wykorzystaniu energii ze źródeł odnawialnych, wody, wiatru i promieni słonecznych. Wymaga to jednak przystosowania instalacji i zakupu paneli solarnych albo kolektorów fotowoltaicznych.

Na czym polega idea domów „samowystarczalnych”?

Samowystarczalny dom jest marzeniem wielu ludzi. Chodzi tu oczywiście o dostawy energii elektrycznej, zapewniającą oświetlenie, ogrzewanie i ciepłą wodę, wytwarzaną przez sam budynek. Tego typu obiekty są specjalnie projektowane i wykonywane, by mogły pokryć zapotrzebowanie na energię w okresie zimowym. Muszą magazynować ją, by móc ja później zużyć. Nowoczesne technologie oferowane przez firmę RISTEL SP. Z O.O., dostosowane są do domów samowystarczalnych, dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań. Bee House Technology pozwala na zmniejszenie kosztów, przy jednoczesnym wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości. Obiekty są nie tylko energooszczędne, ale też ekologiczne, czyli zdrowsze od tradycyjnych.

Jak mieszka się w samowystarczalnym domu?

W tego typu budynku mieszka się bardzo wygodnie i oszczędnie. Przede wszystkim jest wysokiej jakości i nie mamy problemów z wysokimi rachunkami za prąd. Samowystarczalny dom zapewnia niezależność, poczucie wolności oraz odpowiedni klimat. Co jak wiemy, wpływa na zdrowie centralne ogrzewanie, czy lub inne np. na węgiel.  Samowystarczalny budynek zapewni świeże powietrze i mniej kurzu domowego dzięki komfortowemu systemowi wentylacji. Mając w domu osobę zmagającą się z alergią czy astmą oskrzelową, bardzo szybko zauważą zalety tego rozwiązania.  Najlepiej, gdy zostanie wybudowany w standardzie pasywnym, ponieważ będzie szybką i tańszą inwestycją. Jest to najlepsza opcja z możliwych, ponieważ powstaje w 3 miesiące i oddawany jest pod klucz. Cały czas współpracujemy z wykonawcą, więc mamy wpływ na aranżację wnętrz.  Nie zajmujemy się właściwie niczym, jak tylko odbiorem kluczy do domu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
arrow-white-form

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
Andrzej Dytewski

603 066 112

technology