Jesteśmy na GMB plenderu

Standardy wyposażenia domów modułowych

Domy modułowe są konstrukcjami, które powstają w wyniku złączenia kilku bądź kilkunastu elementów. Co ciekawe, stawia się je bezpośrednio na miejscu budowy. Cieszą się one coraz większym zainteresowaniem, ponieważ stawia się je w o wiele krótszym czasie niż standardowe konstrukcje. Zwykle są gotowe do zamieszkania już po 40-60 dniach. Nasi Klienci często dopytują o możliwości wyposażenia domów modułowych, dlatego dziś krótko je omówimy.

Wyposażenie dostosowane do potrzeb Klienta

Oferowane przez nas domy modułowe powstały przede wszystkim z myślą o przedsiębiorstwach (każdej wielkości), a także o firmach, które zajmują się swoją działalnością przez cały rok, ale również o tych, które funkcjonują wyłącznie sezonowo. Wszystko dlatego, że ich montaż jest bezproblemowy, a oprócz tego można je wyposażyć tak, jak Klient sobie tego życzy. Mowa tutaj przede wszystkim o instalacji hydraulicznej, która w niektórych branżach może się okazać szczególnie ważna. Oprócz tego gniazdka prądowe można umieścić w dowolnym miejscu, więc jeśli w domu modułowym ma znaleźć się biuro, to nie będzie problemu z jego zagospodarowaniem. Podobnie jest w przypadku przewodów telewizyjnych czy alarmowy – można je rozprowadzić według upodobań i potrzeb. Istnieje oczywiście również możliwość wyposażenia konstrukcji w skrzynkę elektryczną, w którą zostanie wbudowany licznik.

Możliwości aranżacyjne

Kwestie dotyczące hydrauliki zwykle są kluczowe dla naszych Klientów. Warto jednak pamiętać o kwestiach wykończenia. Mamy tutaj na myśli na przykład możliwość pomalowania ścian wewnętrznych na biało, a elewacji na dowolny kolor. Co ważne, domy modułowe można wyposażyć w stolarkę okienną i drzwiową, a także zamontować w nich światło zewnętrzne. W zależności od celu i sposobu użytkowania istotną informacją może się okazać również, że jeśli Klient będzie miał takie życzenie, możemy również zaaranżować antresolę czy taras.

Domy modułowe to opłacalna inwestycja. Czas ich postawienia jest krótki, a dodatkowo można je wyposażyć według indywidualnych potrzeb Klienta. Jeśli interesują Państwa takie rozwiązania, zapraszamy do kontaktu. Oprócz tego zajmujemy się również stawianiem domów szkieletowych i panelowych. Wszystkie nasze konstrukcje są ekologiczne i energooszczędne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Bee House.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
arrow-white-form

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
Andrzej Dytewski

603 066 112

technology