Jesteśmy na GMB plenderu

Lepsze niż wizualizacja czyli zalety wizyt w domach pokazowych

Każda osoba, która planuje budowę domu na długo przed rozpoczęciem inwestycji, wyobraża sobie, jak będzie wyglądał gotowy obiekt. Nic w tym dziwnego, ponieważ bardzo często posiadanie własnej nieruchomości z ogrodem jest spełnieniem marzeń. To naturalne, że przed przysłowiowym wbiciem łopaty w ziemię myśli się o czasie spędzanym w konkretnych pomieszczeniach domu, który dopiero powstanie. Jeśli macie projekt jest to zdecydowanie prostsze, ponieważ będziecie dobrze wiedzieli, jaki będzie rozkład pokoi, a także jak będzie wyglądał sam budynek. Jednak niektórym osobom mimo wszystko z trudem przychodzi wyobrażanie sobie gotowego domu i tego, jak będą wyglądały konkretne elementy konstrukcji lub nawet wykończenia. Rozwiązaniem w tej sytuacji są domy pokazowe, które stanowią namacalną formę wizualizacji wybudowanej nieruchomości.

Dom pokazowy jako wizualizacja

Dzięki temu, że klientom coraz częściej udostępniane są domy pokazowe, łatwiej jest im wyobrazić sobie rozwiązania projektowane przez architektów. Każda osoba, która wejdzie do takiego obiektu, nie będzie miała wątpliwości co do wymiarów pomieszczeń i ich naświetlenia. W domu pokazowym można przyjrzeć się też temu, w jaki sposób montowane są najważniejsze elementy konstrukcji np. ramy okienne, drzwi czy instalacje grzewcze. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest odwiedzenie przygotowanych domów z prefabrykatów. Dzięki temu osoby niedowierzające w ich jakość wykonania lub właściwości izolacyjne na własne oczy będą mogły się przekonać, jak zaawansowane są to konstrukcje. W tak przygotowanym domu można sprawdzić, czy zapewnia on komfort termiczny i akustyczny, co jest bardzo ważne w kontekście wielu lat spędzanych w jednym mieszkaniu.

Jeśli planujecie budowę domu energooszczędnego, pasywnego lub nawet prefabrykowanego, koniecznie odwiedźcie obiekt pokazowy. Dzięki niemu będziecie mogli się przekonać, które rozwiązania odpowiadają Waszym potrzebom, co wpłynie na przyspieszenie realizacji Waszego projektu i ostateczne zadowolenie!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
arrow-white-form

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 
Andrzej Dytewski

603 066 112

technology